Veľkonočné dekorácie s nádychom jari

Veľká noc, sviatky jari, na ktoré sa už všetci netrpezlivo tešíme, sú doslova za dverami, preto je potrebné na ne riadne pripraviť Váš dom. Pravú sviatočnú náladu vykúzlite len vďaka správe zvoleným dekoračným doplnkom. Chýba Vám inšpirácia? Pripravili sme pre Vás hneď niekoľko rád a tipov na úžasné veľkonočné dekorácie!

Veľkonočné šaty pre Váš stôl

Premýšľate, ako tento rok vyzdobíte slávnostnú tabuľu? Veľká noc majú 3 hlavné symboly. Je to zajačik, vajíčko a samozrejme kvety. Práve tieto motívy by nemali chýbať ani na Vašom stole. Vybrať si u nás môžete zo širokej ponuky obrusov s veľkonočným potlačou , ale aj vyšívané obrusy rôznych tvarov a veľkostí.

Ak zvolíte sviatočné prestieranie s motívmi kuriatok a maľovaných kraslíc dáte tým najavo, že chcete jar privítať v plnej paráde! A pod pečeného baránka dajte obrus s motívom korbáče v pestrých farbách. Rozkvitnutá lúka a prvé tulipány v rozpuku vykúzli úsmev na tvári každého, tak prečo si nimi nevyzdobit stôl? Obrus ​​so vzorom narcisov, mačičiek a tulipánov dodá miestnosti jarný nádych.

Kuchyňa v novom šate

Na okennej rímse začínajú pomaly rásť bylinky. Ideálny čas na to oživiť kuchyňu a pridať do nej trochu tej jarnej atmosféry. Umyli ste okná, tak prečo im nekúpiť nový kabátik v podobe závesov so sviežimi jarnými lístkami kvetín. Tiež prestieranie v žiarivej oranžovej farbe rozžiari kuchyňu a dodá apetít na sviatočné špeciality.

Ďalšími zaujímavými dekoráciami sú zástery a kuchynské chňapky , ktoré udržia jarnú náladu v kuchyni i pri varení. Zástera s narcismi Vás nielen ochráni proti nechceným škvrnám na oblečení, ale v kombinácii s chňapkou v rovnakom štýlovom prevedení bude pôsobiť, že ste perfektne pripravení na Veľkú noc. Ani utierka nemusí slúžiť len na utieranie riadu. Vyberte si napríklad bavlnenú utierku s kačenkam i , ktorá bude vyzerať dobre aj ako veľkonočné dekorácie.

Vpustite jar do obývačky!

Obývačka nemusíte iba zdobiť vajíčkami aby ste podporili jarnú atmosféru. Možno máte pocit, že sa k Vám do domácnosti jar vkráda pomaly a slniečko zostáva za oknami. V takom prípade dodajte šmrnc miestnos novými záclonami . Navyše v sekcii dekorácie nájdete mnoho závesných ozdôb, ktoré môžete použiť. Pár malých motýlikov a lienok urobí z Vášho izby hotovú jarnú lúku! Túto idylu podporí obliečky na vankúše s potlačou lúčnych kvetov.

Newsletter

Chcete zľavu 4 € na prvý nákup? Prihláste sa na odber noviniek.