Správny výběr prikrývek

PRIKRÝVKA NA POSTEĽ - v súčasnej dobe už nie je moderné schovávať vankúše a prikrývky do skríň či do úložných priestorov. Pohodlnejšie a zároveň estetickejšie je použiť elegantnú prikrývku na posteľ, ktorú zladíte s dizajnom spálne. Na trhu je veľa farebných a vzorových variácií, môžete tak kombinovať prikrývku so zvyškom zariadenia izby podľa ľubovôle a výsledok bude určite perfektný!

Hľadáte spôsob, ako praktickým a zároveň elegantným spôsobom zútulniť Vašu posteľ počas dňa?

Použite veľmi obľúbené moderné prikrývky na postele, ktoré dodávame v niekoľkých dezénoch a v typizovaných rozmeroch na jednolôžko alebo dvojposteľ. Prikrývky sú vyrobené zo zmesi umelých vlákien s bavlnou, vďaka čomu sa nekrčia, sú príjemné na dotyk a sú hrejivé. Ľahkú údržbu zaisťuje možnosť prania v práčke na 40°C.

Ako vybrať veľkosť? Aké sú možnosti?

Prikrývky na jednolôžko 160 x 220 cm sú určené pre postele od šírky 80 cm do 120 cm a dĺžky 200 cm. Prikrývky na dvojposteľ 240 x 260 cm sú určené pre postele od šírky 160 cm do 220 cm a dĺžky od 200 do 220 cm.

 

Koľko návlekov na vankúše je v balení s prikrývkou?

U prikrývky na jednolôžko je 1 ks návleku 40 x 40 cm na vankúš a u prikrývky na dvojposteľ sú v balení 2 ks 40 x 40 cm návlekov na vankúš.

Dá sa objednať vnútro do vankúša?

Áno, vnútro do vankúša z guličkového dutého vlákna v rozmere 40 x 40 cm si môžete objednať zároveň s prikrývkou.

Newsletter

Chcete zľavu 4 € na prvý nákup? Prihláste sa na odber noviniek.