Ako vybrať poťah na sedačku

Chcete zmeniť štýl interiéru a uvažujete o kúpe nového nábytku? Starý nábytok vám neladí s novým vzhľadom domácnosti? Nemusíte ho vyhadzovať! Riešením sú sníMateľné poťahy na sedacie súpravy , kreslá a stoličky.

Jednoduchá údržba poťahov na sedačku

Poťahy na sedačku a stoličky sú bezpochyby fantastickým vynálezom. Je to ideálne riešenie pre kreatívnych ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a baví ich zmeny. Zámená rodičia malých detí a majiteľov domácich maznáčikov ocenia tiež ľahkú údržbu poťahov. SníMateľné poťahy na sedačku či stoličky sú prateľné, čo prináša jednoduchšie riešenie, ako čistenie každého fleku zvlášť. Prať ich môžete klasicky v práčke na 40 ° C. Pokrytím nábytku poťahom zabránite aj jeho poškriabaniu a uchránite pohovku pred ušpinením.

Jedna sedačka, stovky možností

SníMateľné poťahy na sedačku sú skveLou voľbou pre tých, ktorí radi menia vzhľad svojho bytu. Za pár korún a menej ako minútu môžete celkovo premeniť vzhľad celej miestnosti. A to Tak často, ako len chcete. Možno Tak striedať farby a motívy podľa nálady, ročných období a rôznych príležitosti.

Poťahy na sedačku tiež oživí dizajn starého nábytku. Starú židliči rohovú sedačku, ktorá nezapadá do interiéru domácnosti, ale nechcete ju vyhadzovať? Skúste jej vzhľad prispôsobiť modernému štýlu práve pomôcť poťahu na rohovú sedačku či stoličku. Rovnako jednoducho možno oživiť aj vzhľad kresla alebo pohovky. Okrem toho, sníMateľné poťahy umožňujú zakrytie poničené častí nábytku, vďaka čomu nie je vidieť menšie dierky alebo odmotania. Pokryť sedačku novým poťahom je pritom menej investične náročné ako kúpa novej sedačky.

Zaujímavé vzory a Materiály poťahov na sedačku

Na výber máte zo širokej ponuky farieb a vzorov. Poťahy na sedačku sa vyrábajú Takmer vo všetkých farbách a sú zdobené najrôznejšími motívmi. Zaujímavé sú poťahy z tzv. Žakárovým vzorom, ktorý tvorí na sedačke 3D efekt. Prednosti žakárového úpletu je aj vysoká odolnosť Materiálu.

Elastické a multielastické poťahy na sedačku - v čom je rozdiel?

Vyberať môžete tiež medzi elastickými a multielastickými (v preklade - roztiahnuteľnými do všetkých strán) Materiály poťahov. Multielastické poťahy na sedačku je možné rozťahovať do šírky i do výšky, ľahko sa prispôsobí rozmerovo atypickým sedačkám a osvedčí sa aj na rohové sedacie súpravy. Multielastické poťahy môžeme použiť aj na kreslá alebo na stoličky, zámená na tie s netypickým tvarom, avšak na stoličky odporúčame skôr elastický poťah na sedák stoličky, alebo elastický poťah na celú stoličku is operadlom. Cenovo vychádza o niečo lacnejšie a v prípade stoličky klasických rozmerov poslúži rovnako dobre ako poťah multielastický.

Newsletter

Chcete zľavu 4 € na prvý nákup? Prihláste sa na odber noviniek.