Moderné a príjemné obliečky pre vkusne zariadenú izbu .. viac
DOSTUPNOSŤ: skladom
Táto bavlnená posteľná bielizeň JUNIOR s motívom divokého žrebca prináša do detskej izby kúsok nespútanej prírody a dobrodružstva. Je vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a príjemný spánok pre vaše dieťa. Živá a detailná potlač s majestátnym koňom podporí detskú fantáziu a premení zaspávanie na očakávanie nových snov, ideálne pre malých milovníkov zvierat.
| Materiál | 100% bavlna |
| Rozmery periny | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Motív | Divoký žrebec |
| Spojovací materiál | Zips |
| Údržba | Pranie na 40°C, žehlenie, sušenie v sušičke na nízku teplotu |
| Značky: | Forbyt |
| rozmer: | 140 x 220 cm + 70 x 80 cm |
| Material: | 100% bavlna |
| špecifikácie: | český design |
| dezén obliečky: | kôň |