Posteľná bielizeň nielen pre deti .. viac
DOSTUPNOSŤ: skladom
Táto rozkošná bavlnená obliečka s motívom šteniatka s mašľou prinesie radosť a pohodlie do každej detskej spálne. Je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny, ktorá je známa svojou mäkkosťou a priedušnosťou, čo zaisťuje príjemný spánok po celú noc. Veselý a hravý dizajn s roztomilým psíkom urobí z líhania obľúbený rituál a dodá interiéru detskej izby jedinečný a útulný vzhľad. Vďaka svojmu materiálu je obliečka ideálna pre citlivú detskú pokožku, nedráždi a skvele odvádza vlhkosť, čo prispieva k hygienickému a pokojnému odpočinku vašich najmenších.
| Materiál | 100% Bavlna |
| Motív | Šteňa s mašľou |
| Rozmer obliečky na perinu | 140x200 cm |
| Rozmer obliečky na vankúš | 70x90 cm |
| Spojovací materiál | Zips |
| Odporúčaná teplota prania | 40°C |
| Značky: | Forbyt |
| rozmer: | 140 x 200 cm + 70 x 90 cm |
| dezén obliečky: | pre mládež, psík |
| špecifikácie: | český design |