Posteľná bielizeň nielen pre deti .. viac
DOSTUPNOSŤ: skladom
Tento krásny bavlnený obliečky s motívom psíka a mačičky premení každú spálňu, či už detskú alebo dospelácku, na útulné a hravé miesto. Vďaka kvalitnému materiálu a roztomilému dizajnu sa stane obľúbeným doplnkom pre pokojný a príjemný spánok. Je navrhnuté tak, aby prinášalo radosť a zároveň bolo maximálne praktické pre každodenné použitie.
| Materiál | 100% Bavlna |
| Rozmer obliečky | 140x200 cm |
| Rozmer vankúša | 70x90 cm |
| Spojovací materiál | Zips |
| Odporúčané pranie | 40°C |
| Motív | Psíček a Mačička |
| Značky: | Forbyt |
| rozmer: | 140 x 200 cm + 70 x 90 cm |
| dezén obliečky: | pre mládež, mačka, psík |
| špecifikácie: | český design |