Posteľná bielizeň nielen pre deti .. viac
DOSTUPNOSŤ: skladom
Kvalitné bavlnené obliečky s obľúbeným motívom hasičského auta premenia každú detskú izbu na vzrušujúcu základňu záchranárov. Tento dizajn je ideálny pre malých hrdinov, ktorí snívajú o rýchlych jazdách a statočných činoch. Materiál zo 100% bavlny zaisťuje maximálny komfort a priedušnosť pre pokojný a príjemný spánok vašich detí. Živé farby a precízna tlač dodávajú obliečkam dynamický vzhľad, ktorý oživí každú spálňu.
| Materiál | 100% bavlna |
| Rozmer obliečky na prikrývku | 140 x 200 cm |
| Rozmer obliečky na vankúš | 70 x 80 cm (vhodný na vankúš 70 x 90 cm) |
| Spojovací materiál | Zips |
| Odporúčané pranie | 40°C |
| Motív | Hasičské auto FIRE |
| Značky: | Forbyt |
| rozmer: | 140 x 200 cm + 70 x 90 cm |
| dezén obliečky: | pre mládež |
| špecifikácie: | český design |