Nádherné bavlnené obliečky v krásnych farbách .. viac
Ponorte sa do sveta pokojného spánku s bavlnenou posteľnou bielizňou Maya, ktorá prinesie do vašej spálne nielen pohodlie, ale aj moderný dizajn. Tento set je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá je známa svojou priedušnosťou, mäkkosťou a schopnosťou absorbovať vlhkosť, čo zaisťuje príjemné prostredie pre spánok po celý rok. Vzor "Maya" dodá interiéru nádych elegancie a originality, ľahko sa kombinuje s rôznymi štýlmi nábytku a doplnkov. Vďaka kvalitnému spracovaniu si posteľná bielizeň udrží svoj tvar a farby aj po mnohých praniach, čo z nej robí praktickú a dlhotrvajúcu investíciu do vášho domova. Užívajte si každú noc v objatí luxusného pohodlia a štýlového vzhľadu.
| Materiál | 100% bavlna |
| Rozmery obliečky na perinu | 140 x 200 cm |
| Rozmery obliečky na vankúš (veľký) | 70 x 90 cm |
| Rozmery obliečky na vankúš (malý/dekoratívny) | 40 x 40 cm |
| Vzor | geometrický |
| Typ zapínania | Zips |
| Odporúčané pranie | Na 40°C |
| Značky: | Forbyt |
| rozmer: | 140 x 200 cm + 70 x 90 cm + 40 x 40 cm |
| Material: | 100% bavlna |
| dezén obliečky: | geometrický |
| špecifikácie: | český design |