UPOZORNENIE

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

KUCHYNSKÉ PROGRAMY

>> TOTÁLNY VÝPREDAJ <<

Kuchynský program Daisy

- moderný new-art štýl s kvetinovým motívom vo veselých farbách. Celý komplet je vyrobený z prírodnej 100% bavlny, ozdobí každú modernú kuchyňu a jedáleň. 

Súčasti programu >>

 

Kuchynský program Mediterranean

- klasické kuchynské motívy (víno, mlynček na kávu, korenie, kvetiny atď.) s mriežkovaným vzorom v niekoľkých farbách. Tento kuchynský program sa hodí do každej kuchyne a jedálne. Je vyrobený zo 100% bavlny.

Súčasti programu >>


 

Kuchynský program Ruže

- praktický komplet vo veselých farbách s plastickým motívom ruže. Hodí sa do každej modernej domácnosti! Celý komplet je vyrobený zo 100% polyesteru, čo zaručuje ľahkú údržbu. Vyberte si z niekoľkých módnych farieb. 

Súčasti programu >>

 

 

AKUTÁLNA PONUKA

Kuchynský program Bella

- štýlový, elegantný kuchynský program v dekore kára je navrhnutý v príjemných moderných farbách. Celý komplet je vyrobený z přírodní 100% bavlny. Vkusně sladí Vaši kuchyň a jídelnu.

Súčasti programu >>

 

 

Kuchyňský program Zelený a Bordó

- moderný komplet v dvoch veselých farbách s motívom lístia. Hodí sa do každej modernej domácnosti! Komplet je vyrobený zo 100% bavlny, čo zaručuje dlhú životnosť. Vyberte si z dvoch farebných variantov - optimistická zelená a vášnivá bordó. 

Součásti programu >>

 

 

Kuchyňský program Listí a Brečtan

- dekoračný a praktický kuchynský program v pestrých farbách s motívom lístia. Hodí sa do modernej domácnosti aj na záhradu! Celý komplet je vyrobený zo 100% bavlny, čo zaručuje savosť a dlhú životnosť. Pre maximálny efekt doporučujem zvoliť viac výrobkov z jedného programu. 

Součásti programu >>

 


 

Kuchynský program Cibuľák

- milovníkom vidieckeho štýlu isto zaplesá srdiečko. Bielo-modrý bavlnený kuchynský program sa hodí do takmer každej kuchyne a jedálne. Navyše ak ho skombinujete eště s porcelánom s cibuľovým vzorom, dýchne na Vás atmosféra vidieku konca 19. storočia.

Súčasti programu >>

 

Kuchynský program Gerbera

- najobľúbenejšími vzormi pre kuchyne a jedalne je tradične kvetinkaa káro. Kuchynský program Gerbera dokonale spája tieto dva obľúbené motívy. Navracia sa k tradíci vidieka, ale nezabúda tiež súčasné módne trendy. Zladiť Váš interiér môžete jednou zo štyroch ponúkaných farieb. 

Súčasti programu >>

 

Kuchynský program Margaréta

- populárna kombinácia prúžkov a margarétiek rozžiari Vašu kuchyňu aj jedáleň. Ľahkou údržbu tohto programu zaručuje materiál (vyrobené zo 100% polyesteru). Klasický aj moderný štýl v jednom - to je kuchynský program Margaréta.

Súčasti programu >>


Kuchynský program Maky

- prijemnú a hrejivú atmosféru každej kuchyne dotvorí kuchynský program s motívom kvetov maku. Motív je plastický, dezén tak naberá priestorového dojmu. Materiál je ľahko udržiavateľný (100% polyester).

Súčasti programu >>

 

 

 • doprava nad
  100 € zadarmo
 • Darčeky za nákup
  nad 20 €
 • Tovar priamo
  od výrobcu
 • Sme 25 rokov
  na trhu
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> parent of d6bf078857 (#8COM-4551 - #eshopy - Nasazení nové šablony na Dekortextil)